Návrat žáků 2. stupně do škol

Na základě jednání vlády ČR dne 29. dubna 2021 se v Libereckém kraji umožnuje osobní přítomnost žáků 1. i 2. stupně v režimu tzv. rotační výuky. Žáci naší školy se vrátí do lavic dne 3. 5. 2021. Čtěte prosím informace na webu školy, které budou průběžně aktualizovány.

V případě, že bude žákům povolena osobní přítomnost v režimu tzv. rotační výuky

V týdnu od 3. 5. – 7. 5. 2021 nastoupí paralelka B:

Prezenční výuku mají následující třídy: 1. B;   2. B;   3. A (skupina paní T. Müllerové);   4. B;   5. B;   6. B;   7. B;   8. B

Distanční výuku mají následující třídy: 1. A;   2. A;   3. A (skupina paní V. Šulcové);   4. A;    5. A;    6. A;    7. A;    8. A;   9. A

V týdnu od 10. 5. – 14. 5. 2021 nastoupí paralelka A:

Prezenční výuku mají následující třídy: 1. A;   2. A;   3. A (skupina paní V. Šulcové);   4. A;   5. A;    6. A;    7. A;    8. A;   9. A

Distanční výuku mají následující třídy: 1. B;   2. B;   3. A (skupina paní T. Müllerové);   4. B;   5. B;    6. B;    7. B;    8. B

A následně v pravidelných rotacích – střídání celých tříd po týdnu.

V příloze je stanoven nástup žáků do školy i ukončení výuky. Výuka prozatím bude končit v čase, kdy odchází žáci na oběd. Vzhledem k nastaveným opatřením protiepidemického systému ČR dojde i ke změnám rozvrhu. Rozvrh na pondělí obdrží žáci od svých třídních učitelů prostřednictvím teamsů, o dalších dnech budou informováni ve škole. Přezouvání žáků bude probíhat u vchodu.

Prosím zákonné zástupce o prostudování přiložených souborů. Prosím poučte své děti o tom, jak bude testování probíhat, popřípadě jim pusťte video, na které je odkaz v souboru - Informace k testování. Nebo je uveden zde - Singclean testy: https://www.youtube.com/watch?v=BmDnd140UH4

Název souboru Velikost Typ
Nástupy do škol 1. - 9. ročník 11.53 KB xlsx
Informace k testování 427.73 KB pdf
Vládní nařízení pro chod školy 410.01 KB pdf
Testování - leták pro děti 344.28 KB pdf
Testování - instruktážní leták - Singclean 575.45 KB pdf
Testování - návazné postupy 218.4 KB pdf
Den otevřených dveří nejen pro budoucí prvňáčky
Ve středu 20. 3. 2024 pořádá ZŠ den otevřených dveří od 15:00 do 17:00   Zveme všechny zájemce z Hodkovic nad Mohelkou a širokého okolí.   Program: ukázka učeben a školní družiny, jejichž technické vybavení Vám předvedou vyučující spolu s žáky výstava výtvarných prací žáků možnost vyzkoušet si výukové programy v počítačové učebně ukázka práce a pomůcek v první třídě ukázka činnosti některých zájmových kroužků   Školou Vás provedou členové žákovského parlamentu.   Na Vaši návštěvu se těší žáci i učitelé ZŠ TGM Hodkovice nad Mohelkou         Účastí na této akci souhlasíte s pořizováním fotografií a videozáznamů k prezentaci školy.
Lyžařský výcvik
4. - 9. 2. 2024
Změna rozvrhu v pátek 22. 12. 2023
Žákům 4.A, 4.B, 5.A, 5.B končí vyučování dne 22. 12. 2023 již po 4. vyučovací hodině.   Žákům 7.A, 7.B, 9.A a 9.B končí vyučování dne 22. 12. 2023 již po 5. vyučovací hodině.
Zahájení školního roku pro žáky 2.-9. tříd
Školní rok 2023/2024 zahájíme s žáky 2.-9. tříd společným setkáním v prostoru před hlavní budovou školy v pondělí 4. září 2023 v 9 hodin. Po zahájení a rozdělení žáků do tříd bude probíhat informativní schůzka v kmenových učebnách. Tento den bude již fungovat družina a odpolední dohled od 9 do 16.30 hod. Jídelna bude v provozu v čase od 11.30 do 13.00 hod.   V úterý 5. září 2023 bude výuka bez odpoledního vyučování.
Zahájení nového školního roku pro žáky 1. tříd
Vážení rodiče,  v příloze zasíláme informace k průběhu prvního školního dne - pondělí 4. 9. 2023.   S pozdravem,   tř. učitelka 1.A Mgr. Monika Kuntošová,   tř. učitelka 1. B. Mgr. Šárka Menčíková

2. B - IQ PARK 2. B - IQ PARK 2. B - IQ PARK 2. B - IQ PARK 2. B - IQ PARK 2. B - IQ PARK

V roce 2018 byla získána dotace Libereckého kraje na projekty "Pokračujeme" a "Mladý programátor". V roce 2020 byla získána dotace Libereckého kraje na projekt „ABECEDA ZÁBAVY“.
DOUČOVÁNÍ ŽÁKŮ ŠKOL -  REALIZACE INVESTICE 3.2.3 NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY - Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, okres Liberec, příspěvková organizace
J. A. Komenského 467, 463 42