Pokyny pro školní družinu

6:30 –  8:00, 11:40 – 16.00

6:30 – 8.00 –  příchod do ŠD je možný do 7:15, poté se zamyká

- vstup do ZŠ je možný až v 7:35   hlavním  vchodem

13:00 – 14:30 – odpolední zaměstnání – v tuto dobu nežádejte odchod dětí z důvodu

narušení odpolední činnosti

OCHODY ŽÁKŮ ZE ŠKOLNÍ DRUŽINY

V důsledku úprav ŠVP ŠD z bezpečnostních a hygienických důvodů byly provedeny změny pravidel odchodů dětí ze ŠD. Tyto změny jsou v souladu se školským zákonem a novým občanským zákoníkem.

Děti navštěvující ŠD mají stanovené časy odchodů do šatny v doprovodu vychovatelky, která dohlédne na jejich opuštění budovy školní družiny. Dále je na zvážení rodičů, zda na dítě počkají před školou ve stanoveném čase, který bude uveden v přihlášce.

Děti navštěvující zájmové kroužky organizované školou  si vyzvednou vedoucí kroužků v ŠD

a přivádějí je zpět, pokud není uvedeno jinak v zápisním lístku.

MOŽNÉ ČASY ODCHODŮ DĚTÍ:         13:00;   14:30;  15:00

Po 15. hodině je možné si děti vyzvednout kdykoli – do 16:00. Zvonek u vchodu do ŠD.

TELEFONNÍ ČÍSLA:     ředitelství školy:  sborovna         731 159 462

školní družina –    I. oddělení     604 358 943 - Barbora Futerová

školní družina –    II. oddělení    605 471 507 - Dana Kaplanová

školní družina –    III. a IV. oddělení   731 988 508  - Radka Králová, Jiří John, Hana Kaštovská

Budete-li žádat o jiný čas odchodu ze ŠD, než jste uvedli v přihlášce, vyplňte daný formulář, který vaše dcera – syn odevzdají své vychovatelce. Odchod po telefonu NEŽÁDEJTE!!

Formulář máte možnost stáhnout na webových stránkách školy v sekci "Formuláře ke stažení"

PODMÍNKY A POTŘEBY PRO PŘIJETÍ DO ŠKOLNÍ DRUŽINY:

ŠKOLNÉ:           500 Kč – září – leden                    (datum splatnosti – nejpozději do 13. 9. 2019)

500 Kč – únor – červen               (datum splatnosti – nejpozději do 24. 1. 2020)

Žádáme o platbu v hotovosti (u pí. vychovatelky).

Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.