Předávání vysvědčení

Předávání vysvědčení se budou moci účastnit všichni žáci bez omezení počtu či nutnosti dodržovat homogennost skupin. Stále však bude nutné předložit čestné prohlášení a do škol nebudou moci osoby s příznaky virového onemocnění.

Čestné prohlášení může zákonný zástupce vyplnit, vlastnoručně podepsat a už nyní zasílat svým třídním učitelům. Zákonní zástupci, jejichž děti nyní absolvují dobrovolnou školní docházku, znova čestné prohlášení podávat nemusí. Čestné prohlášení se odevzdává pouze jednou.

Čestné prohlášení je v přiloženém souboru.

Pokud dojde k jakékoliv změně, kterou zákonný zástupce potvrdil v čestném prohlášení, okamžitě ji oznámí škole.

Vysvědčení si budou moci žáci vyzvednout dne 30. 6. 2020. Harmonogram vstupu do škol upřesní třídní učitelé.

Příchody na oběd se nemění, zůstává čas, který byl stanoven pro výuku od 25. 5. 2020.

Název souboru Velikost Typ
Čestné prohlášení 301.91 KB pdf
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.