Organizace závěru školního roku -9.A

Organizace závěru školního roku

Žáci devátého ročníku se dostaví do školy v následujících termínech a tak, jak je uvedeno v dalších pokynech a v příloze Povinnosti žáka.

Je nutné, aby žáci, kteří ještě neodevzdali Čestné prohlášení o neexistenci virového infekčního onemocnění, přinesli vyplněné prohlášení 12.6. s sebou do školy. Formulář je také přiložen k tomuto sdělení.

12. 6. – vybírání učebnic

vyklízení skříněk

19. 6. – vymytí šatních skříněk + vrácení klíčů od šaten

třídní fond

čipy

Učitelé si rozdělí žáky do skupin (skupina může mít maximálně 15 žáků)

Alena Banghová – učebna J1 - žáci 9. A

1.skupina  - dívky - dorazí v 8:30 ke vchodu do šaten a počkají na příchod vyučujícího.

Odchod domů mezi 9:30 – 9:55

2.skupina- chlapci - dorazí v 10:15 ke vchodu do šaten a počkají na příchod vyučujícího.

Odchod domů mezi 11:30 – 12:00

Prosím všechny, kteří tento text četli, aby na něj upozornili své spolužáky. Třeba přes skupinu na sociální síti.

Děkuji

Alena Banghová

Název souboru Velikost Typ
Čestné prohlášení 418.36 KB pdf
Povinnosti žáka 15.8 KB docx
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.