Otevření školy pro žáky 9. ročníku

Realizace návratu žáků 9. ročníku na naší škole:

Našim cílem je nabídnout odbornou pomoc a kvalitně připravit na přijímací zkoušky žáky 9. ročníku. Budeme se snažit poskytovat převážně individuální konzultace, a věnovat se tak v co největší míře problémům a potřebám každého jedince. Věříme, že právě individuální konzultace budou mít pro žáky největší přínos a připraví je na úspěšné zvládnutí přijímacího řízení.

Konzultace matematiky bude poskytovat:

V pondělí: Mgr. Dana Kalousková: domluvit se na e-mailu: kalouskova@zshodovice.cz

V úterý: Mgr. Dana Kolomazníková: domluvit se na telefonu: 730 109 927

Ve středu: Ing. Ivana Drozdová: domluvit se na e-mailu: drozdova@zshodkovice.cz nebo telefonu: 734 441 788

Konzultace českého jazyka bude poskytovat:

Ve čtvrtek: Radka Králová: domluvit se na e-mailu: kralova@zshodkovice.cz

V pátek: Mgr. Alena Banghová: domluvit se na e-mailu: banghova@zshodkovice.cz

Název souboru Velikost Typ
Čestné prohlášení 268.76 KB pdf
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.
Hodnocení žáků v druhém pololetí šk. r. 2019/2020
V souladu s vyhláškou č. 211/2020 Sb. o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020 ze dne 27. 4. 2020 vydává ředitelka školy tuto informaci:
Otevření školy pro žáky 9. ročníku
Na základě vyjádření ministra R. Plagy mají žáci 9. ročníků možnost vrátit se do škol, za účelem přípravy na přijímací zkoušky.