Český jazyk - čtení

Čtení nám rozvíjí i dovednosti a vědomosti v českém jazyce, v současné době, kdy se nesmí vycházet ven, je to výborný zdroj zábavy a ponaučení.

Pokud doma nenajdete vhodnou knihu, můžete použít následující stránky:

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/12540093613-karaoke-cteni         dole pod ukázkou najdete další články

gramar.in      vybrat si ze Čtení s porozuměním jakýkoliv článek, u každého lze splnit i úkoly pod tímto článkemm, možná byste mohli použít i na Čtení s porozuměním

Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.
Hodnocení žáků v druhém pololetí šk. r. 2019/2020
V souladu s vyhláškou č. 211/2020 Sb. o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020 ze dne 27. 4. 2020 vydává ředitelka školy tuto informaci: