Čtení s porozuměním - domácí výuka

26. týden/22. červen

Pokračování v četbě knihy.

25. týden/15. červen

Úkol dobrovolný pro tento týden - čtení knížky, kterou jsem si vybral......která se mi líbí.

24. týden/8. červen

Všechny moc zdravím,

nejdříve musím pochválit všechny žáky, kteří mi poslali dobrovolný úkol Tři veteráni. Ti co mi neposlali a doma mají vypracováno, najdou řešení v příloze dole.

K plnění úkolů: někteří z vás mi nechali sešity s vypracovanými úkoly ve třídách - potvrzuji, že jsem je od vás dostala.

Dnes zadávám úkol dobrovolný - k procvičení přečteného textu. Článek se jmenuje - Ruttan je zlá.

Mějte se hezky a těším se na vypracované úkoly od vás.

23. týden/1. červen

Tento týden úkol dobrovolný (k vylepšení známky) - článek Tři veteráni.

V příloze najdete řešení k článku Mach a Šebestová.

22. týden/25. květen

Do konce tohoto týdne očekávám od některých ještě vypracované úkoly k článkům - Jak měl Aleš narozeniny a k článku Daidalos a Ikaros.

Úkol zadaný v březnu - týkající se zápisu otázek a odpovědí k čtené knize, děti odevzdají do konce tohoto týdne ve škole (odevzdají sešit na lavici paní učitelce). Převezmu si ho.

Děti, které do školy nejdou - mohou vypracované otázky ofotit a poslat na můj meil nebo sešit odezvdat ve čtvrtek a pátek (28. a 29. 5.) v 7:40h přímo mě - a to před vchodem do šaten.

Tento týden zadávám úkol dobrovolný - článek je z knihy Mach a Šebestová (za aktivitu bude zapsána známka).

21. týden/18. květen

V příloze dole najdete správné odpovědi k článku David a Goliáš. V tomto týdnu si přečtěte článek s názvem - Daidalos a Ikaros (cvičení č. 3 je dobrovolné).

Vypracované otázky k textu mi opět zašlete na můj meil.

Od některých z vás mi úkol ještě z minulého týdne nedorazil, připomínám tedy - nezapomeňte ho zaslat k opravě.

Úkoly od 13. týdne (23. březen) do 19. týdne (4. květen), které máte v sešitě, odevzdáte ve škole.

20. týden/11. květen

V příloze dole najdete správné odpovědi k článku od E. Staré.  Na  tento týden zadávám článek s názvem - Jak měl Aleš narozeniny.

Úkol mi zašlete na můj meil: jirosova@zshodkovice.cz

(lze ofotit mobilním telefonem nebo napsat pod písmeny správné odpovědi do meilu)

Tento úkol bude započítán do známky na vysvědčení.

19. týden/4. květen

Všechny vás moc zdravím a děkuji za meily, které od vás dostávám.
Tentokrát přidávám k vypracování článek s názvem: David a Goliáš. Odpovědi stačí napsat na papír nebo do sešitu.
V příloze dole také najdete správné výsledky k článku od B. Říhy.

18. týden/27. duben  Přečtěte si článek od E. Staré - odpovězte na všechny otázky k textu do sešitu, na papír nebo si text vytiskněte.

17. týden/20. duben                Přečtěte si článek od B. Říhy - vyluštěte křížovku a odpovězte na otázky. Pracovní list a text najdete dole.

14. týden/30. březen                Pokračování ve vypracování - viz výše.  Čtení knihy bude ukončeno k 19. 4.. Pak již budu zadávat úkoly nové.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

13.týden/23. březen                 Pokračování ve vypracování - viz výše.

V knize, kterou čteš (pokud nečteš, vyber si jednu knihu) - přečti vždy jednu kapitolu (vždy 6 stran /může být i více/ - pokud kniha nemá kapitoly) a k této kapitole (stránce) vypracuj vždy 8 srozumitelných otázek i s odpovědí (odpovědi piš vždy celou větou).

Tento úkol platí pro každý týden, tedy další týden opět přečti dalších 6 stran (kapitolu) a vypracuj otázky s odpovědí. Vypracuj na papír nebo do sešitu.

Název souboru Velikost Typ
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.