DOMÁCÍ VÝUKA Romana Kalenská 4.B od 25. 5. do 29. 5.

Přímá výuka dětí, které zůstaly doma, bude probíhat online přes platformu ZOOM FREE od 10,30. Po skončení spojení následuje samostatná práce. Veškeré informace ohledně právě probíraného učiva a samostatné práce budou sdělovány hned po ukončení spojení prostřednictvím webu skolavpyzamu.cz. Každý den zde najdete také kódy pro spojení na další den. Prosím o jeho pravidelnou kontrolu.

Výuka dětí, které přišly do školy probíhá v přidělených skupinách.

Výuka AJ s p.uč. Ruckou probíhá nadále distančně. Sledujte si svoji třídu.

Všem rodičům děkuji za výdrž a spolupráci. Romana Kalenská

Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.
Hodnocení žáků v druhém pololetí šk. r. 2019/2020
V souladu s vyhláškou č. 211/2020 Sb. o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020 ze dne 27. 4. 2020 vydává ředitelka školy tuto informaci:
Otevření školy pro žáky 9. ročníku
Na základě vyjádření ministra R. Plagy mají žáci 9. ročníků možnost vrátit se do škol, za účelem přípravy na přijímací zkoušky.