Anglický jazyk - domácí výuka, M. Kuntošová

30. 3. - 3. 4. 2020

Steve str. 29, 30

Podívat se na video Monster mask - unit 5, clip 2.

Trénovat slovíčka My head.

23. 3. - 27. 3. 2020

Trénovat slovíčka - čísla, barvy, školní pomůcky, v parku, předložky on, in, under.

Podívat se na jakékoliv video ze Steva.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. 3. - 20. 3. 2020

Pracovní sešit str. 27 ,28.

Podívat se na video story : unit 5 clip 1 - Stretchy Steve ( min. 3x) Dle videa doplnit str. 28.

Trénovat slovíčka ze str. 27

M. Kuntošová

Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.