Technická podpora pro domácí výuku

1. Didakta nabízí přístup zdarma pro všechny programy:

Login: crna1476@didakta.cz
Heslo: 3TPB

Akce platí do odvolání - předpokládáme, že do doby nástupu žáků zpět do škol.

1. Zdarma přístup na www.alfbook.cz Testy od 1. do 9. třídy

Nic není potřeba instalovat nebo registrovat.

Heslo: ucimesedoma

Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.