Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ

Milí žáci, vážení rodiče, vzhledem k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN bude probíhat od 11. 3. 2020 do odvolání vyučování formou domácího učení.

Žáci školy jsou i nadále povinni plnit své školní povinnosti.

Na základě doporučení ministra školství R. Plagy, které přednesl na tiskové konferenci dne 23. 3. 2020, bude naše škola zadávat učivo pouze z předmětů matematika, český jazyk, anglický jazyk.

Pokyny k domácí přípravě budou zveřejňovány na stránkách tříd. První instrukce se na stránkách tříd objeví ve středu 18. 3. 2020, následné aktualizace pokynů budou v pondělí.

V případě nejasností kontaktujte vyučujícího na jeho pracovní e-mail, který je zveřejněn v sekci „zaměstnanci“.

Televizní pořad:

Internetové zdroje k procvičování:

Věříme, že společnými silami současnou situaci zvládneme.

Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.