Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ

Milí žáci, vážení rodiče, vzhledem k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN bude probíhat od 11. 3. 2020 do odvolání vyučování formou domácího učení.

Žáci školy jsou i nadále povinni plnit své školní povinnosti.

Na základě doporučení ministra školství R. Plagy, které přednesl na tiskové konferenci dne 23. 3. 2020, bude naše škola zadávat učivo pouze z předmětů matematika, český jazyk, anglický jazyk.

Pokyny k domácí přípravě budou zveřejňovány na stránkách tříd. První instrukce se na stránkách tříd objeví ve středu 18. 3. 2020, následné aktualizace pokynů budou v pondělí.

V případě nejasností kontaktujte vyučujícího na jeho pracovní e-mail, který je zveřejněn v sekci „zaměstnanci“.

Televizní pořad:

Internetové zdroje k procvičování:

Věříme, že společnými silami současnou situaci zvládneme.

Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.