Leden 2020

V novém roce vám všem přeji hodně úspěchů ve škole i v životě a ať se vám podaří získat hlavně to, co si nemůžete koupit...

21. 1.  máte naplánovanou besedu s vojáky, bude akční a zajímavá. Výuka bude pouze první hodinu, druhou až pátou hodinu jste s vojáky v učebnách (knihovna, hudebna a učebna F, CH). Po páté hodině prohlídka vojenské techniky ve školním dvoře. Odpolední výuka zůstává.

23. 1.  je pedagogická rada, tak zkuste ještě zabrat, pokud si chcete něco vylepšit.

30. 1.  pololetní vysvědčení (bude se rozdávat 5. vyučovací hodinu)

31. 1.  pololetní prázdniny

3. 2.  nástup do školy

Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.
Živelná věda - 9. A, B
12.12.2019 žáci devátého ročníku navštívili IQ Landii