Leden 2020

V novém roce vám všem přeji hodně úspěchů ve škole i v životě a ať se vám podaří získat hlavně to, co si nemůžete koupit...

21. 1.  máte naplánovanou besedu s vojáky, bude akční a zajímavá. Výuka bude pouze první hodinu, druhou až pátou hodinu jste s vojáky v učebnách (knihovna, hudebna a učebna F, CH). Po páté hodině prohlídka vojenské techniky ve školním dvoře. Odpolední výuka zůstává.

23. 1.  je pedagogická rada, tak zkuste ještě zabrat, pokud si chcete něco vylepšit.

30. 1.  pololetní vysvědčení (bude se rozdávat 5. vyučovací hodinu)

31. 1.  pololetní prázdniny

3. 2.  nástup do školy

Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.