Leden 2020

V novém roce vám všem přeji hodně úspěchů ve škole i v životě a ať se vám podaří získat hlavně to, co si nemůžete koupit...

21. 1.  máte naplánovanou besedu s vojáky, bude akční a zajímavá. Výuka bude pouze první hodinu, druhou až pátou hodinu jste s vojáky v učebnách (knihovna, hudebna a učebna F, CH). Po páté hodině prohlídka vojenské techniky ve školním dvoře. Odpolední výuka zůstává.

23. 1.  je pedagogická rada, tak zkuste ještě zabrat, pokud si chcete něco vylepšit.

30. 1.  pololetní vysvědčení (bude se rozdávat 5. vyučovací hodinu)

31. 1.  pololetní prázdniny

3. 2.  nástup do školy

Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.