Preventivní programy ve škole

V průběhu listopadu a prosince proběhlo v naší škole hned několik preventivních programů zaměřených na problematiku mediální gramotnosti, sociálních sítí, skrytého nebezpečí na internetu, respektu k sobě samému a k ostatním, nebo na poruchy příjmu potravy.

Všechny přednášky a doprovodné programy byly velmi zajímavé, přínosné a s ohledem na jejich náročnost podané poutavou formou.

Preventivní programy ve škole Preventivní programy ve škole Preventivní programy ve škole Preventivní programy ve škole Preventivní programy ve škole
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.
Živelná věda - 9. A, B
12.12.2019 žáci devátého ročníku navštívili IQ Landii