Beseda o poruchách přijmu potravy

Tato beseda byla o problematice přijímání potravin.Dozvěděli jsme se, že jsou dvě hlavní nemoce: anorexie a bulímie. U anorexie je problém s tím, že člověk odmítá jídlo a chce pouze hubnout. U bulímie člověk na jednu stranu přijímá potravu, ale hned má potřebu vyprázdnit tělo od jídla. Tyto problémy se týkají spíše žen v mladším věku. Z besedy jsem se toho hodně dozvěděl a bavila mě. Byla velice poučná. Lektor byl příjemný a sympatický. Beseda mě obohatila.

Autor: Tomáš Bukovjan 8.A

Beseda o poruchách přijmu potravy Beseda o poruchách přijmu potravy Beseda o poruchách přijmu potravy
Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?