Beseda o poruchách přijmu potravy

Tato beseda byla o problematice přijímání potravin.Dozvěděli jsme se, že jsou dvě hlavní nemoce: anorexie a bulímie. U anorexie je problém s tím, že člověk odmítá jídlo a chce pouze hubnout. U bulímie člověk na jednu stranu přijímá potravu, ale hned má potřebu vyprázdnit tělo od jídla. Tyto problémy se týkají spíše žen v mladším věku. Z besedy jsem se toho hodně dozvěděl a bavila mě. Byla velice poučná. Lektor byl příjemný a sympatický. Beseda mě obohatila.

Autor: Tomáš Bukovjan 8.A

Beseda o poruchách přijmu potravy Beseda o poruchách přijmu potravy Beseda o poruchách přijmu potravy
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.