Vánoční setkání Baltíků - Strakonice

Již 14. ročníku soutěže tvořivé informatiky ve Strakonicích se zúčastnili i naši žáci.

V kategorii A (žáci 1. - 5. ročníku) obsadil Jakub Dvořák (4. A) z 15 zúčastněných 7. místo.

V kategorii B (žáci 5. - 9. ročníku) obsadil Lukáš Hart (8. A) z celkového počtu 32 soutěžících 15. místo a Hana Heřmanová (8. A) 17. místo.

Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci na naší školy.

Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.
Živelná věda - 9. A, B
12.12.2019 žáci devátého ročníku navštívili IQ Landii