IT - SLOT 2019

Soutěž IT - Slot je určena pro žáky 8. a 9. ročníků ZŠ. Probíhá ve dvou kolech.  V prvním kole žáci odpovídají na 25 otázek, které se týkají výpočetní techniky nebo prověřují logické myšlení soutěžících. V prvním kole mají žáci na vyplnění testu 30 minut a mohou si pomáhat vyhledáváním na internetu. 50 soutěžících postupuje do druhého finálového kola, které probíhá na pořádající škole v Praze. Ve finálovém kole žáci opět odpovídají online na 25 testových otázek. Tentokrát mají 35 minut, ale nesmí vyhledávat informace na internetu. Letos se do soutěže zapojilo 3860 žáků ze 115 škol. Z naší školy se nejlépe umístil Lukáš Hart (8.A) na 74. místě a Vendula Pelantová (9.A) na 39. místě. Vzhledem k tomu, že se Vendula  dostala mezi 50 nejúspěšnějších žáků, postoupila do finálového kola. Finálové kolo proběhlo ve středu 11. 12. 2019. V něm Vendula sice neobhájila své místo v pořadí, ale samotný postup do finálového kola byl obrovským úspěchem. Děkujeme Vendule za vzornou reprezentaci školy.

Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.