IT - SLOT 2019

Soutěž IT - Slot je určena pro žáky 8. a 9. ročníků ZŠ. Probíhá ve dvou kolech.  V prvním kole žáci odpovídají na 25 otázek, které se týkají výpočetní techniky nebo prověřují logické myšlení soutěžících. V prvním kole mají žáci na vyplnění testu 30 minut a mohou si pomáhat vyhledáváním na internetu. 50 soutěžících postupuje do druhého finálového kola, které probíhá na pořádající škole v Praze. Ve finálovém kole žáci opět odpovídají online na 25 testových otázek. Tentokrát mají 35 minut, ale nesmí vyhledávat informace na internetu. Letos se do soutěže zapojilo 3860 žáků ze 115 škol. Z naší školy se nejlépe umístil Lukáš Hart (8.A) na 74. místě a Vendula Pelantová (9.A) na 39. místě. Vzhledem k tomu, že se Vendula  dostala mezi 50 nejúspěšnějších žáků, postoupila do finálového kola. Finálové kolo proběhlo ve středu 11. 12. 2019. V něm Vendula sice neobhájila své místo v pořadí, ale samotný postup do finálového kola byl obrovským úspěchem. Děkujeme Vendule za vzornou reprezentaci školy.

Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?