Předvánoční týden ve 2.A

úterý 17.12. - odpadá odpolední výuka z důvodu konání školního vánočního představení

středa 18.12. - neplaveme:  ČJ,  M,  HV - vánoční zpívání, VV - vánoční tvoření, doučování

čtvrtek 19.12. - ČJ,  M, MRŇOUSKOVÉ - představení v městském kině v Hodkovicích n.M. - hrazeno z třídního fondu

pátek 20.12. -  GRINCH - představení v městském kině v Hodkovicích n.M. - hrazeno z třídního fondu

-   výměna dárečků a ochutnávka cukroví ( bez učebnic )

Krásné vánoční svátky!

Předvánoční týden ve 2.A Předvánoční týden ve 2.A
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.