Předvánoční týden ve 2.A

úterý 17.12. - odpadá odpolední výuka z důvodu konání školního vánočního představení

středa 18.12. - neplaveme:  ČJ,  M,  HV - vánoční zpívání, VV - vánoční tvoření, doučování

čtvrtek 19.12. - ČJ,  M, MRŇOUSKOVÉ - představení v městském kině v Hodkovicích n.M. - hrazeno z třídního fondu

pátek 20.12. -  GRINCH - představení v městském kině v Hodkovicích n.M. - hrazeno z třídního fondu

-   výměna dárečků a ochutnávka cukroví ( bez učebnic )

Krásné vánoční svátky!

Předvánoční týden ve 2.A Předvánoční týden ve 2.A
Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?