Úřad práce České republiky, pobočka Liberec

V pátek 6.prosince 2019 pojedou žáci devátých ročníků se svými třídními učiteli na Úřad práce ČR, pobočka Liberec.

Program: beseda o volbě budoucího povolání, dotazníkové šetření zaměřené na vhodnou volbu povolání a následné vyhodnocení dotazníků pracovnicí úřadu.

Sraz: 6.12. v 6.45 na nádraží ČD v Hodkovicích nad Mohelkou

Rozchod: 6.12. ve 13.00 na nádraží ČD v Hodkovicích nad Mohelkou. Pokud vlak nestihneme (záleží na vyhodnocení dotazníků), návrat autobusy po 13.hodině na zastávku v Mánesově ulici / na autobusové nádraží.

Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?