Preventivní program ,,Respektování"

Dne 28. 11. 2019 se naši žáci zúčastnili preventivního programu ,, Respektování". Hlavním tematem tohoto programu bylo popřemýšlet a uvědomit si, jaké vztahy mají děti mezi sebou ve třídě či jiném kolektivu, jak je rozvíjet takovým způsobem, aby se respektovali navzájem a neubližovali si. Součástí programu byly simulační hry, na kterých si žáci prakticky mohli vyzkoušet některé situace či způsoby spolupráce.

Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019