Preventivní program ,,Respektování"

Dne 28. 11. 2019 se naši žáci zúčastnili preventivního programu ,, Respektování". Hlavním tematem tohoto programu bylo popřemýšlet a uvědomit si, jaké vztahy mají děti mezi sebou ve třídě či jiném kolektivu, jak je rozvíjet takovým způsobem, aby se respektovali navzájem a neubližovali si. Součástí programu byly simulační hry, na kterých si žáci prakticky mohli vyzkoušet některé situace či způsoby spolupráce.

Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.