Preventivní program ,,Respektování"

Dne 28. 11. 2019 se naši žáci zúčastnili preventivního programu ,, Respektování". Hlavním tematem tohoto programu bylo popřemýšlet a uvědomit si, jaké vztahy mají děti mezi sebou ve třídě či jiném kolektivu, jak je rozvíjet takovým způsobem, aby se respektovali navzájem a neubližovali si. Součástí programu byly simulační hry, na kterých si žáci prakticky mohli vyzkoušet některé situace či způsoby spolupráce.

Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?