Rodinná a seniorská politika - dotazníky

Město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.

Dotazník je možné vyplnit elektronicky - odkazy najdete na webu města:

Dotazník pro seniory 60+     https://forms.gle/2Hzij24ms6qvCtyn8

Dotazník pro rodiny              https://forms.gle/5ATBiFjJU3M1a3vV7

i Facebooku města:    https://facebook.com/pg/www.hodkovicenm.cz/posts/?ref=pade_internal

Nebo si ho můžete vyzvednout v tištěné podobě na podatelně městského úřadu. K dispozici bude také v Domě s pečovatelskou službou, základní a mateřské škole.

Vyplněné dotazníky je možné odevzdávat do 19. 12. 2019 v městské knihovně, základní a mateřské škole nebo do schránky na dveřích radnice.

DĚKUJEME!

Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.