Třetí místo z okrskového turnaje florbalistů 6. – 7. tříd

I v letošním školním roce se žáci naší školy účastní florbalových meziškolních turnajů. Jako první se do těchto soutěží zapojili chlapci ze 6. – 7. třídy, a stejně jako v loňském roce nás čekala cesta do Liberce na ZŠ Barvířskou, kde byli našimi soupeři pořádající škola, ZŠ Česká, ZŠ TGM Hrádek nad Nisou a ZŠ Kobyly.

V úvodním zápase nás čekal domácí tým „fotbalistů“, se kterým jsme nakonec po hektickém závěru, v němž jsme dotahovali čtyřbrankový náskok soupeře, prohráli 4:5. Ve druhém utkání jsme porazili ZŠ TGM Hrádek nad Nisou, a to v poměru 2:1, přičemž vzhledem k našim vytvořeným šancím měl být rozdíl ve skóre výrazně vyšší. Ve třetím zápase se ZŠ Česká jsme si vybrali slabší chvíli, a po jednoznačném průběhu jsme prohráli 1:5. Nutno dodat, že jsme v utkání tahali za kratší konec a soupeř nás prakticky do žádné brankové příležitosti nepustil. V posledním mači jsme pak porazili ZŠ Kobyly 3:2, a mohli se tak radovat z pěkného třetího místa v turnaji.

Školu reprezentovali tito žáci: Bílek Daniel, Charousek Tomáš, Kuntoš Jan, Kuntoš Štěpán, Kysela Lukáš,  Mikásko Adam, Renza Václav, Růta Jan, Šusta Jakub.

Třetí místo z okrskového turnaje florbalistů 6. – 7. tříd Třetí místo z okrskového turnaje florbalistů 6. – 7. tříd Třetí místo z okrskového turnaje florbalistů 6. – 7. tříd
Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.