Třetí místo z okrskového turnaje florbalistů 6. – 7. tříd

I v letošním školním roce se žáci naší školy účastní florbalových meziškolních turnajů. Jako první se do těchto soutěží zapojili chlapci ze 6. – 7. třídy, a stejně jako v loňském roce nás čekala cesta do Liberce na ZŠ Barvířskou, kde byli našimi soupeři pořádající škola, ZŠ Česká, ZŠ TGM Hrádek nad Nisou a ZŠ Kobyly.

V úvodním zápase nás čekal domácí tým „fotbalistů“, se kterým jsme nakonec po hektickém závěru, v němž jsme dotahovali čtyřbrankový náskok soupeře, prohráli 4:5. Ve druhém utkání jsme porazili ZŠ TGM Hrádek nad Nisou, a to v poměru 2:1, přičemž vzhledem k našim vytvořeným šancím měl být rozdíl ve skóre výrazně vyšší. Ve třetím zápase se ZŠ Česká jsme si vybrali slabší chvíli, a po jednoznačném průběhu jsme prohráli 1:5. Nutno dodat, že jsme v utkání tahali za kratší konec a soupeř nás prakticky do žádné brankové příležitosti nepustil. V posledním mači jsme pak porazili ZŠ Kobyly 3:2, a mohli se tak radovat z pěkného třetího místa v turnaji.

Školu reprezentovali tito žáci: Bílek Daniel, Charousek Tomáš, Kuntoš Jan, Kuntoš Štěpán, Kysela Lukáš,  Mikásko Adam, Renza Václav, Růta Jan, Šusta Jakub.

Třetí místo z okrskového turnaje florbalistů 6. – 7. tříd Třetí místo z okrskového turnaje florbalistů 6. – 7. tříd Třetí místo z okrskového turnaje florbalistů 6. – 7. tříd
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.