Třetí místo z okrskového turnaje florbalistů 6. – 7. tříd

I v letošním školním roce se žáci naší školy účastní florbalových meziškolních turnajů. Jako první se do těchto soutěží zapojili chlapci ze 6. – 7. třídy, a stejně jako v loňském roce nás čekala cesta do Liberce na ZŠ Barvířskou, kde byli našimi soupeři pořádající škola, ZŠ Česká, ZŠ TGM Hrádek nad Nisou a ZŠ Kobyly.

V úvodním zápase nás čekal domácí tým „fotbalistů“, se kterým jsme nakonec po hektickém závěru, v němž jsme dotahovali čtyřbrankový náskok soupeře, prohráli 4:5. Ve druhém utkání jsme porazili ZŠ TGM Hrádek nad Nisou, a to v poměru 2:1, přičemž vzhledem k našim vytvořeným šancím měl být rozdíl ve skóre výrazně vyšší. Ve třetím zápase se ZŠ Česká jsme si vybrali slabší chvíli, a po jednoznačném průběhu jsme prohráli 1:5. Nutno dodat, že jsme v utkání tahali za kratší konec a soupeř nás prakticky do žádné brankové příležitosti nepustil. V posledním mači jsme pak porazili ZŠ Kobyly 3:2, a mohli se tak radovat z pěkného třetího místa v turnaji.

Školu reprezentovali tito žáci: Bílek Daniel, Charousek Tomáš, Kuntoš Jan, Kuntoš Štěpán, Kysela Lukáš,  Mikásko Adam, Renza Václav, Růta Jan, Šusta Jakub.

Třetí místo z okrskového turnaje florbalistů 6. – 7. tříd Třetí místo z okrskového turnaje florbalistů 6. – 7. tříd Třetí místo z okrskového turnaje florbalistů 6. – 7. tříd
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019