2. čtvrtletní test z českého jazyka

Test ze bude skládat ze dvou částí:

1. část bude diktát, kde budou dosud procvičené pravopisné jevy

2. část bude test na mluvnické znalosti - i/y uprostřed slov a v koncovkách podstatných jmen a sloves (přítomný a minulý čas), určování základních skladebních dvojic (podmět a přísudek), mluvnické kategorie podstatných jmen a sloves, určování slovních druhů, shoda přísudku s podmětem.

Všem přeji hodně úspěchů

Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.
Živelná věda - 9. A, B
12.12.2019 žáci devátého ročníku navštívili IQ Landii