2. čtvrtletní test z českého jazyka

Test ze bude skládat ze dvou částí:

1. část bude diktát, kde budou dosud procvičené pravopisné jevy

2. část bude test na mluvnické znalosti - i/y uprostřed slov a v koncovkách podstatných jmen a sloves (přítomný a minulý čas), určování základních skladebních dvojic (podmět a přísudek), mluvnické kategorie podstatných jmen a sloves, určování slovních druhů, shoda přísudku s podmětem.

Všem přeji hodně úspěchů

Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.