1. čtvrtletní test z českého jazyka

Test ze bude skládat ze dvou částí:

1. část bude diktát, kde budou dosud procvičené pravopisné jevy z předchozích ročníků

2. část bude test na mluvnické znalosti - i/y uprostřed slov a v koncovkách podstatných jmen a sloves (přítomný a minulý čas), určování základních skladebních dvojic (podmět a přísudek), mluvnické kategorie podstatných jmen a sloves, určování slovních druhů.

Všem přeji hodně úspěchů

Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019