2. čtvrtletní test z matematiky

Test je opakováním již procvičeného učiva -  písemné sčítání, odčítání, násobení a dělení (dělení dvojciferným dělitelem), dále slovní úlohy, jejichž podobné znění dostanou žáci do pátku 17. 1. a mohou si je doma nacvičit.

Přeji všem hodně úspěchu

Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?