NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME

Ke stávce se nepřidáváme, protože nechceme způsobit komplikace rodičům. Důvody stávky považujeme za nepodstatné.

Vážnějšími důvody jsou:

- podfinancované školství (nedostatek finančních prostředků na učebnice, pomůcky, obnovu technického zařízení)

- neplnění slibů politiků (130 % průměrné mzdy pro učitele - slibován od roku 2003, v současném stavu 110 %)

- inkuze v takovém nastavení, jak je realizována

- nedostatečná právní ochrana učitelů

- nepravdivé informace, které podávají media o stavu českého školství

- přebujelá a nesmyslná administrativa

nedostatečné množství kvalitních absolventů pedagogických fakult

Název souboru Velikost Typ
stávka 28.15 KB docx
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019