NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME

Ke stávce se nepřidáváme, protože nechceme způsobit komplikace rodičům. Důvody stávky považujeme za nepodstatné.

Vážnějšími důvody jsou:

- podfinancované školství (nedostatek finančních prostředků na učebnice, pomůcky, obnovu technického zařízení)

- neplnění slibů politiků (130 % průměrné mzdy pro učitele - slibován od roku 2003, v současném stavu 110 %)

- inkuze v takovém nastavení, jak je realizována

- nedostatečná právní ochrana učitelů

- nepravdivé informace, které podávají media o stavu českého školství

- přebujelá a nesmyslná administrativa

nedostatečné množství kvalitních absolventů pedagogických fakult

Název souboru Velikost Typ
stávka 28.15 KB docx
Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?