NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME

Ke stávce se nepřidáváme, protože nechceme způsobit komplikace rodičům. Důvody stávky považujeme za nepodstatné.

Vážnějšími důvody jsou:

- podfinancované školství (nedostatek finančních prostředků na učebnice, pomůcky, obnovu technického zařízení)

- neplnění slibů politiků (130 % průměrné mzdy pro učitele - slibován od roku 2003, v současném stavu 110 %)

- inkuze v takovém nastavení, jak je realizována

- nedostatečná právní ochrana učitelů

- nepravdivé informace, které podávají media o stavu českého školství

- přebujelá a nesmyslná administrativa

nedostatečné množství kvalitních absolventů pedagogických fakult

Název souboru Velikost Typ
stávka 28.15 KB docx
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.