Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích

Letošní již 14. ročník této soutěže opět přivítal mladé programátory z různých koutů České republiky. I naše škola vyslala skupinku 3 programátorů, kteří se zúčastnili dvoudenního programátorského klání ve dvou věkových kategoriích.

Mezi mladšími (1. –  5. ročník ZŠ) programátory, kteří čítali 22 účastníků, obsadil hodkovický Jakub Dvořák (4. A) výborné 5. místo.

Starší programátoři měli větší konkurenci, a tak v soutěžním klání mezi žáky 6. – 9. ročníků ZŠ a příslušných ročníků víceletých gymnázií v celkovém počtu 31 soutěžících obsadili Lukáš Hart (8. A) 20. místo a Hana Heřmanová (8. A) 23. místo.

Všem našim soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci hodkovické základní školy.

Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích
Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.