Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích

Letošní již 14. ročník této soutěže opět přivítal mladé programátory z různých koutů České republiky. I naše škola vyslala skupinku 3 programátorů, kteří se zúčastnili dvoudenního programátorského klání ve dvou věkových kategoriích.

Mezi mladšími (1. –  5. ročník ZŠ) programátory, kteří čítali 22 účastníků, obsadil hodkovický Jakub Dvořák (4. A) výborné 5. místo.

Starší programátoři měli větší konkurenci, a tak v soutěžním klání mezi žáky 6. – 9. ročníků ZŠ a příslušných ročníků víceletých gymnázií v celkovém počtu 31 soutěžících obsadili Lukáš Hart (8. A) 20. místo a Hana Heřmanová (8. A) 23. místo.

Všem našim soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci hodkovické základní školy.

Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.