Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích

Letošní již 14. ročník této soutěže opět přivítal mladé programátory z různých koutů České republiky. I naše škola vyslala skupinku 3 programátorů, kteří se zúčastnili dvoudenního programátorského klání ve dvou věkových kategoriích.

Mezi mladšími (1. –  5. ročník ZŠ) programátory, kteří čítali 22 účastníků, obsadil hodkovický Jakub Dvořák (4. A) výborné 5. místo.

Starší programátoři měli větší konkurenci, a tak v soutěžním klání mezi žáky 6. – 9. ročníků ZŠ a příslušných ročníků víceletých gymnázií v celkovém počtu 31 soutěžících obsadili Lukáš Hart (8. A) 20. místo a Hana Heřmanová (8. A) 23. místo.

Všem našim soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci hodkovické základní školy.

Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích
Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?