Přespávačka ve škole se 6.A

Kdy: pátek - sobota (11. – 12. října 2019)

Sraz: v 18,00 před budovou školy v Hodkovicích n. M.

Předpokládaný konec: v sobotu v dopoledních hodinách

Co s sebou: pyžamo, přezůvky, spacák, polštář, karimatku, společenské hry, hygienické potřeby, hrnek, svačinu (navečeřet se již doma), snídani, pití, případně léky (alergie atd. – prosím o info).

V případě Vašich dotazů mě neváhejte kontaktovat (mail: marysko@zshodkovice.cz, mobil: 607 233 149). Předem děkuji za Vaši vstřícnost a pochopení. Prosím o potvrzení rodičů a odevzdání rozdaných lístků do pátku 11. října, že s uvedenými informacemi byli seznámeni a dále s nimi souhlasí! Předem děkuji! JM

Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.