Rozdělení kroužku florbalu

Vzhledem ke skutečnosti, že středeční termín od 13,00 - 14,00 nebyl dostatečně naplněn, kroužek v tento čas nebude probíhat.

Ve středu od 14,00 - 15,00 budou chodit žáci 7.,8. a 9. třídy.

Páteční termín od 13,00 - 14,00 je pak určen žákům 5. - 6. třídy.

Těším se na Vás a v prvním říjnovém týdnu začínáme!!! :-) JM

Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.