Rozdělení kroužku florbalu

Vzhledem ke skutečnosti, že středeční termín od 13,00 - 14,00 nebyl dostatečně naplněn, kroužek v tento čas nebude probíhat.

Ve středu od 14,00 - 15,00 budou chodit žáci 7.,8. a 9. třídy.

Páteční termín od 13,00 - 14,00 je pak určen žákům 5. - 6. třídy.

Těším se na Vás a v prvním říjnovém týdnu začínáme!!! :-) JM

Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?