Barevný týden

Středa - ZELENÁ

Čtvrtek - BÍLÝ

Pátek - DUHOVÝ/STRAKATÝ

Každý den žáci přijdou v tričku podle harmonogramu.

Během celého týdne si děti budou nosit svačinu dané barvy.

Žáci budou plnit různé úkoly a vytvářet barevné výtvory, které vyzdobí jejich třídu.

Barevný týden Barevný týden Barevný týden Barevný týden Barevný týden Barevný týden
Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?