Barevný týden

Středa - ZELENÁ

Čtvrtek - BÍLÝ

Pátek - DUHOVÝ/STRAKATÝ

Každý den žáci přijdou v tričku podle harmonogramu.

Během celého týdne si děti budou nosit svačinu dané barvy.

Žáci budou plnit různé úkoly a vytvářet barevné výtvory, které vyzdobí jejich třídu.

Barevný týden Barevný týden Barevný týden Barevný týden Barevný týden Barevný týden
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.