Noční pochod

pořádá

v pátek 25.10.2019

PODZIMNÍ NOČNÍ POCHOD

Startujeme od Základní školy v Hodkovicích n. M.

I.stupeň od 18 do 19 hodin

II. stupeň od 19 do 19:30 hodin

(rozhoduje nejmladší člen týmu)

S sebou: převleky, masky, svítilny a tužku

Přihlásit se mohou rodinné týmy nebo týmy spolužáků z 2. stupně se souhlasem rodičů.

Přihlášky odevzdejte od pondělka 21.10.2019 do 2.A paní učitelce Šulcové.

Vítáme vydlabané dýně nebo řepy, které 25.10. v době od 7:30 do 7:55 vybíráme v dílně u šaten škol.

Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?