Podzimní noční pochod

V pátek 25. října se uskuteční již 7. ročník nočního pochodu. Startuje se od ZŠ od 18 hod do 19 hod (týmy s dětmi I. stupně) a od 19 hod do 19. 30 hod (týmy dětí z II. stupně).

Vyplněnou přihlášku s podrobnými informacemi, kterou děti obdržely od třídního učitele, odevzdají do pondělí 21. 10. pí uč. Šulcové (2.A) nebo třídní učitelce.

Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.
Živelná věda - 9. A, B
12.12.2019 žáci devátého ročníku navštívili IQ Landii