Noční pochod

V pátek 25. 10. 2019 vás srdečně zveme na již tradiční NOČNÍ POCHOD. Startujeme od ZŠ v Hodkovicích nad Mohelkou.

Týmy s dětmi 1. stupně startují od 18 do 19 hod.

Týmy s dětmi 2. stupně startují od 19 do 19.30 hod.

S sebou : převleky, masky, svítilnu a tužku.

Přihlásit se mohou rodinné týmy nebo týmy spolužáků. Přihlášky odevzdávejte do pondělí 21. 10. 2019 třídní učitelce.

Vítáme vydlabané dýně, řepy. Ty můžete nosit  25. 10. od 7.30 do 7.55 hod. do dílen u šaten.

Noční pochod
Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.