Tematické vyučování ,,Den s vlaštovkou"

V úterý 8. 10. 2019 proběhlo v naší třídě tematické vyučování "Den s vlaštovkou". Tema prolínalo celým dnem- četli jsme příběhy o vlaštovkách, poznávali pražské památky, které vlaštovka z příběhu viděla, počítali tematicky zaměřené slovní úlohy, vyhledávali informace v encyklopediích, poznávali stálé a stěhovavé ptáky.....

Žáci výtvarně tvořili a nezapomněli i na jiný význam slova- skládání papírových vlaštovek se jim dařilo :-). Den probíhal v příjemné atmosféře, neboť raut od rodičů, kteří připravili velmi bohaté pohoštění z podzimních plodů, chutnal výborně. Moc děkujeme za všechny ty dobroty z jablek, dýní, švestek, hrušek, brambor... a těšíme se na další podobné dny....:-))

Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?