Tematické vyučování ,,Den s vlaštovkou"

V úterý 8. 10. 2019 proběhlo v naší třídě tematické vyučování "Den s vlaštovkou". Tema prolínalo celým dnem- četli jsme příběhy o vlaštovkách, poznávali pražské památky, které vlaštovka z příběhu viděla, počítali tematicky zaměřené slovní úlohy, vyhledávali informace v encyklopediích, poznávali stálé a stěhovavé ptáky.....

Žáci výtvarně tvořili a nezapomněli i na jiný význam slova- skládání papírových vlaštovek se jim dařilo :-). Den probíhal v příjemné atmosféře, neboť raut od rodičů, kteří připravili velmi bohaté pohoštění z podzimních plodů, chutnal výborně. Moc děkujeme za všechny ty dobroty z jablek, dýní, švestek, hrušek, brambor... a těšíme se na další podobné dny....:-))

Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.