Slavnostní zahájení školního roku

Prvňáčky přivítala paní starostka, paní ředitelka a třídní učitelky v obřadní sini městského úřadu. Poté se 32 nových žáků seznámilo se samostnou školou.

Před budou školy proběhlo oficiální zahájení pro ostatní třídy.

Přejeme žákům úspěšný školní rok!

Více fotografií je umístěno ve fotogalerii.

Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku
Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019