Slavnostní zahájení školního roku

Prvňáčky přivítala paní starostka, paní ředitelka a třídní učitelky v obřadní sini městského úřadu. Poté se 32 nových žáků seznámilo se samostnou školou.

Před budou školy proběhlo oficiální zahájení pro ostatní třídy.

Přejeme žákům úspěšný školní rok!

Více fotografií je umístěno ve fotogalerii.

Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku
Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.