Kroužek AJ 2019/2020

Vážení rodiče,

naše škola se stala úspěšným žadatelem dalšího projektu z EU, díky kterému má Vaše dítě kroužek anglického jazyka zdarma.

Podmínkou přijetí žáka je řádně vyplněná přihláška (uzávěrka byla 6. 9.) a v případě neúčasti (nemoc) písemná omluvenka.

Tato nabídka platí pro žáky od 2. ročníku, začínáme již ve 2. školním týdnu. Děti ze ŠD si vyzvednu přímo v družinách, ostatní čekají v suterénu před učebnou fyziky.

Děkuji za vstřícnost a těším se na všechny angličtináře.

Mgr. Dana Rucká

Rozpis dětí do skupin a časové termíny:

1.třídy

Hroch

Smetanová

Honzejková

Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?