Klub her ve školním roce 2019/2020

První kroužek proběhne již v pondělí 9. 9. 2019 od 14:00 - 15:30 hodin v učebně - knihovna.

Žáci na mě počkají před učebnou.

Žáci, kteří navštěvují školní družinu si vyzvednu v družině.

Na první setkání se těší Ivana Drozdová

Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.