Kroužky ve školním roce 2019/2020

Žáci na začátku školního roku obdrží od svých třídních učitelů přihlášky, které je nutno vyplněné odevzdat do 6. 9.  Termín úhrady kroužků je stanoven od 16. 9. do 27. 9. 2019. Další potřebné informace budou uvedeny v přihlášce.

Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019