Kroužek AJ 2019/2020

Ve školním roce 2019 - 2020 je kroužek AJ otevřen pro děti od 1. do 7. třídy. Přesný rozpis skupin a termínů bude k dispozici na začátku září podle počtu přihlášených.

Předběžné info: 1. a 2. třída čt  nebo pá od 13.h., 3. až 7. třída po, ut, st od 14. hodiny a výše.

Cena kroužku: 1100 Kč

Dotazy a další info: dana.rucka@seznam.cz

Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?