Kroužek AJ 2019/2020

Ve školním roce 2019 - 2020 je kroužek AJ otevřen pro děti od 1. do 7. třídy. Přesný rozpis skupin a termínů bude k dispozici na začátku září podle počtu přihlášených.

Předběžné info: 1. a 2. třída čt  nebo pá od 13.h., 3. až 7. třída po, ut, st od 14. hodiny a výše.

Cena kroužku: 1100 Kč

Dotazy a další info: dana.rucka@seznam.cz

Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.