Pohybové hry 2019/20

Pohybové hry

Termín konání: úterý 1. 15- 16 hodin – mladší děti ( pokud děti chodí do ŠD vyzvedávám si je tam)

2. 16- 17 hodin – starší děti

Kroužek probíhá v tělocvičně školy nebo na hřišti za školou.

Vybavení – sportovní oblečení a boty do tělocvičny či na hřiště.

O kroužku:

Zájmový kroužek je zaměřen na podporu pohybové aktivity dětí, na rozvíjení jejich fyzické zdatnosti a obratnosti. Náplní kroužku je nácvik herních pravidel vybíjené a dalších kolektivních her s míčem, herní činnosti jednotlivce a skupiny, správné dodržování pravidel, hra fair play. Pohybové hry, soutěže, cvičení s náčiním či na nářadí podporují všestranný pohybový rozvoj, obratnost, správné držení těla, rovnováhu, zlepšování koordinace. Děti mají možnost se vydovádět a odreagovat formou mnoha aktivit. Vede děti ke sportování pro zdraví a kamarádství.

Těší se na vás Mgr. Pavlína Fialová

Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019