Přihláška k docházce do školní družiny a vrácení školného za druhé pololetí školního roku 2019/2020

Podklady pro přihlášení do školní družiny  při ZŠ Hodkovice n/M  na rok 2020/2021 jste obdrželi prostřenictvím vašehu emailu nebo  je naleznete v dokumentech přiložených k tomuto článku.  Pokud budete mít zájem o umístění  vašeho dítěte, řádně  vyplněné  a vlastnoručně podepsané přihlášky zašlete nejpozději do  7. června 2020 na emailovou adresu : kaplanova@zshodkovice.cz

Poznámka: Záznam o docházce zatím nevyplňujte

Vrácení školného  za druhé pololetí školního roku  2019/20

Z důvodu zrušení provozu školní družiny do konce školního roku bude rodičům, jejichž dítě navštěvovalo ŠD, vrácena  finanční částka 300 Kč.

V případě zájmu a přijetí Vašeho dítěte do ŠD v příštím školním roce budete  o tuto částku platit méně. Pokud nebude přijato, bude vám částka vrácena v září 2020.

Název souboru Velikost Typ
Přihláška pro šk. rok 2020/21 238.04 KB pdf
Přihláška 2, pokyny 311.83 KB pdf
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.