Matematické soutěže ve školním roce 2018/19

Do okresního kola matematické olympiády postoupilo celkem 9 žáků. Z pátých tříd postoupil Pluhař (5.B) a Šíma (5.A), z osmých tříd žáci a žákyně: Mitro Ondová, Marek (8.B), Domácí, Pelantová, Jágrová, Králová (8.A) a z 9.A Křížek. Kromě Jiřího Křížka se v okresním kole žákům nedařilo, nikdo nebyl úspěšným řešitelem. Jiří Křížek obsadil v okresním kole 1. - 2. místo a postoupil do krajského kola. I tam předvedl dobrý výkon a skončil na 8. - 9. místě.

I do okresního kola Pythagoriády postoupilo nejvíce řešitelů z osmých ročníků: Domácí, Jágrová, Brázová (8.A), Marek, Mitro Ondová (8.B), ze sedmé třídy postoupil Hart a ze šestých tříd Štorková (6.A). Nejlépe si vedla Julie Brázová, stala se úspěšnou řešitelkou a obsadila10. - 16. místo.

Kroužky ve školním roce 2019/2020
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Zahájení školního roku
Školní rok 2029/2020 začíná v pondělí 2. 9. 2019
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019