Matematické soutěže ve školním roce 2018/19

Do okresního kola matematické olympiády postoupilo celkem 9 žáků. Z pátých tříd postoupil Pluhař (5.B) a Šíma (5.A), z osmých tříd žáci a žákyně: Mitro Ondová, Marek (8.B), Domácí, Pelantová, Jágrová, Králová (8.A) a z 9.A Křížek. Kromě Jiřího Křížka se v okresním kole žákům nedařilo, nikdo nebyl úspěšným řešitelem. Jiří Křížek obsadil v okresním kole 1. - 2. místo a postoupil do krajského kola. I tam předvedl dobrý výkon a skončil na 8. - 9. místě.

I do okresního kola Pythagoriády postoupilo nejvíce řešitelů z osmých ročníků: Domácí, Jágrová, Brázová (8.A), Marek, Mitro Ondová (8.B), ze sedmé třídy postoupil Hart a ze šestých tříd Štorková (6.A). Nejlépe si vedla Julie Brázová, stala se úspěšnou řešitelkou a obsadila10. - 16. místo.

Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.