Matematické soutěže ve školním roce 2018/19

Do okresního kola matematické olympiády postoupilo celkem 9 žáků. Z pátých tříd postoupil Pluhař (5.B) a Šíma (5.A), z osmých tříd žáci a žákyně: Mitro Ondová, Marek (8.B), Domácí, Pelantová, Jágrová, Králová (8.A) a z 9.A Křížek. Kromě Jiřího Křížka se v okresním kole žákům nedařilo, nikdo nebyl úspěšným řešitelem. Jiří Křížek obsadil v okresním kole 1. - 2. místo a postoupil do krajského kola. I tam předvedl dobrý výkon a skončil na 8. - 9. místě.

I do okresního kola Pythagoriády postoupilo nejvíce řešitelů z osmých ročníků: Domácí, Jágrová, Brázová (8.A), Marek, Mitro Ondová (8.B), ze sedmé třídy postoupil Hart a ze šestých tříd Štorková (6.A). Nejlépe si vedla Julie Brázová, stala se úspěšnou řešitelkou a obsadila10. - 16. místo.

Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019