Losovaný turnaj dvojic

Dívky z druhého stupně navštěvující kroužek volejbalu se utkaly 5. 6. 2019 v losovaném turnaji dvojic o sladké ceny, ve kterém uplatnily své schopnosti a dovednosti osvojené za celý školní rok.

Během roku si děvčata zdokonalovala vrchní i spodní přihrávky, podání, smeč a trénovaly souhru.

Losovaný turnaj dvojic
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019