Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících

Projektové dny, výlety, exkurze a besedy proběhnou na naší škole od 7. 6. do 25. 6. 2019. V této době dochází ke změnám rozvrhů. Veškeré informace se žáci dozví od svých třídních učitelů.

Rozdávání vysvědčení se uskuteční 26. 6. první vyučovací hodinu.

Z důvodu malování je 27. 6. a 28. 6. ředitelské volno.

Od 7. 6. 2019 dochází i ke změně konzultačních hodin učitelů a případné konzultace s učiteli je nutné domluvit si předem.

Děkujeme za pochopení.

Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?