Celostátní kolo Mladý programátor 2019

Celostátní kolo soutěže Mladý programátor 2019 Teplice

Ve dnech 17. 5. – 19. 5. 2019 se naši žáci zúčastnili celostátního kola soutěže Mladý programátor 2019. Tentokrát jsme vyrazili do lázeňského města Teplice na ZŠ  Bílá cesta. Soutěžili jsme ve třech kategoriích.

Nejmladší účastník Jakub Dvořák (3. A) obsadil v kategorii A v programovacím jazyce Baltík 3 ze 17 zúčastněných 12. místo.

V kategorii B (Baltík 3) soutěžili v týmu Jiří Křížek (9. A) a Lukáš Hart (7. A), v celkovém počtu 17 týmů obsadili pěkné 10 místo.

Poslední kategorií, které jsme se zúčastnili, bylo programování v programovacím jazyce Scratch, zde nás reprezentoval Petr Brož (9. A), z 10 soutěžících obsadil 6. místo.

Děkujeme Jiřímu Křížkovi za několikaletou reprezentaci naší školy na všech programovacích soutěžích v jazyce Baltík 3, procestoval s námi část naší republiky a vždy dosahoval dobrých výsledků. Nyní odchází z 9. ročníku na střední školu, přejeme mnoho úspěchů v dalším studiu a loučíme se s výborným programátorem. DĚKUJEME JIRKO!

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS