Celostátní kolo Mladý programátor 2019

Celostátní kolo soutěže Mladý programátor 2019 Teplice

Ve dnech 17. 5. – 19. 5. 2019 se naši žáci zúčastnili celostátního kola soutěže Mladý programátor 2019. Tentokrát jsme vyrazili do lázeňského města Teplice na ZŠ  Bílá cesta. Soutěžili jsme ve třech kategoriích.

Nejmladší účastník Jakub Dvořák (3. A) obsadil v kategorii A v programovacím jazyce Baltík 3 ze 17 zúčastněných 12. místo.

V kategorii B (Baltík 3) soutěžili v týmu Jiří Křížek (9. A) a Lukáš Hart (7. A), v celkovém počtu 17 týmů obsadili pěkné 10 místo.

Poslední kategorií, které jsme se zúčastnili, bylo programování v programovacím jazyce Scratch, zde nás reprezentoval Petr Brož (9. A), z 10 soutěžících obsadil 6. místo.

Děkujeme Jiřímu Křížkovi za několikaletou reprezentaci naší školy na všech programovacích soutěžích v jazyce Baltík 3, procestoval s námi část naší republiky a vždy dosahoval dobrých výsledků. Nyní odchází z 9. ročníku na střední školu, přejeme mnoho úspěchů v dalším studiu a loučíme se s výborným programátorem. DĚKUJEME JIRKO!

Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019