Celostátní kolo Mladý programátor 2019

Celostátní kolo soutěže Mladý programátor 2019 Teplice

Ve dnech 17. 5. – 19. 5. 2019 se naši žáci zúčastnili celostátního kola soutěže Mladý programátor 2019. Tentokrát jsme vyrazili do lázeňského města Teplice na ZŠ  Bílá cesta. Soutěžili jsme ve třech kategoriích.

Nejmladší účastník Jakub Dvořák (3. A) obsadil v kategorii A v programovacím jazyce Baltík 3 ze 17 zúčastněných 12. místo.

V kategorii B (Baltík 3) soutěžili v týmu Jiří Křížek (9. A) a Lukáš Hart (7. A), v celkovém počtu 17 týmů obsadili pěkné 10 místo.

Poslední kategorií, které jsme se zúčastnili, bylo programování v programovacím jazyce Scratch, zde nás reprezentoval Petr Brož (9. A), z 10 soutěžících obsadil 6. místo.

Děkujeme Jiřímu Křížkovi za několikaletou reprezentaci naší školy na všech programovacích soutěžích v jazyce Baltík 3, procestoval s námi část naší republiky a vždy dosahoval dobrých výsledků. Nyní odchází z 9. ročníku na střední školu, přejeme mnoho úspěchů v dalším studiu a loučíme se s výborným programátorem. DĚKUJEME JIRKO!

Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.
Živelná věda - 9. A, B
12.12.2019 žáci devátého ročníku navštívili IQ Landii