Celostátní kolo Mladý programátor 2019

Celostátní kolo soutěže Mladý programátor 2019 Teplice

Ve dnech 17. 5. – 19. 5. 2019 se naši žáci zúčastnili celostátního kola soutěže Mladý programátor 2019. Tentokrát jsme vyrazili do lázeňského města Teplice na ZŠ  Bílá cesta. Soutěžili jsme ve třech kategoriích.

Nejmladší účastník Jakub Dvořák (3. A) obsadil v kategorii A v programovacím jazyce Baltík 3 ze 17 zúčastněných 12. místo.

V kategorii B (Baltík 3) soutěžili v týmu Jiří Křížek (9. A) a Lukáš Hart (7. A), v celkovém počtu 17 týmů obsadili pěkné 10 místo.

Poslední kategorií, které jsme se zúčastnili, bylo programování v programovacím jazyce Scratch, zde nás reprezentoval Petr Brož (9. A), z 10 soutěžících obsadil 6. místo.

Děkujeme Jiřímu Křížkovi za několikaletou reprezentaci naší školy na všech programovacích soutěžích v jazyce Baltík 3, procestoval s námi část naší republiky a vždy dosahoval dobrých výsledků. Nyní odchází z 9. ročníku na střední školu, přejeme mnoho úspěchů v dalším studiu a loučíme se s výborným programátorem. DĚKUJEME JIRKO!

Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.