Dálkový pochod Ještěd - Kozákov (středa 8. května)

Kdy: středa 8. května 2019

Sraz: v 7,30 před školou v Hodkovicích n. M.

Doprava: na Ještěd osobními auty (zajištěno celkem 16 míst), zpět vlakem ČD

Předpokládaný konec: předběžně v 16,00 až 17,00 na Malé Skále, poté návrat domů cca v 19,00, (přímá vlaková spojení Malá Skála – Hodkovice nad Mohelkou - 16,15 – 16,56, 18,15 – 18,56).

Co s sebou: oblečení dle klimatických podmínek (raději teplejší, vždy se může nějaká vrstva sundat), vhodnou sportovní obuv, pláštěnku, svačinu a pití, finance – cca do 200 Kč (30 Kč startovné, peníze na zpáteční cestu vlakem z Malé Skály, a na koupi občerstvení v průběhu cesty a jídla v pizzerii na Malé Skále), případně léky (alergie atd.).

JM

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS