Robosoutěž

FEL ČVÚT pořádá soutěž v programování robotů z Lega pro tříčlenné týmy. Letos měl robot za úkol přemisťovat kostky do úložišť na okraji hracího pole. Z našeho kroužku se přihlásily dva týmy: Fosilie (Jiří Křížek, Matěj Roubíček, Aleš Kašpárek) a Jahůdky (Dominik Arlt, Vít Komňacký, Gabriel Majerčík). Na páteční kolo soutěže přijelo 40 týmů. Naše týmy postoupily mezi 24 nejlepších týmů do 2. kola. Fosilie postoupily z 19. místa a Jahůdky z 21. místa. Tady opustilo štěstí Fosilie, jediný bod je vyřadil z dalšího postupu. Jahůdky se probojovaly na krásné 13. místo. Více informací najdete na https://robosoutez.fel.cvut.cz/vysledky-robosouteze-3. Oběma týmům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž
Příměstské tábory Podještědí
Přečtěte si informace o letních příměstských táborech.
Sběr papíru
Od 28. 5. do 30. 5. proběhne za základní školou sběr papíru.
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON