Robosoutěž

FEL ČVÚT pořádá soutěž v programování robotů z Lega pro tříčlenné týmy. Letos měl robot za úkol přemisťovat kostky do úložišť na okraji hracího pole. Z našeho kroužku se přihlásily dva týmy: Fosilie (Jiří Křížek, Matěj Roubíček, Aleš Kašpárek) a Jahůdky (Dominik Arlt, Vít Komňacký, Gabriel Majerčík). Na páteční kolo soutěže přijelo 40 týmů. Naše týmy postoupily mezi 24 nejlepších týmů do 2. kola. Fosilie postoupily z 19. místa a Jahůdky z 21. místa. Tady opustilo štěstí Fosilie, jediný bod je vyřadil z dalšího postupu. Jahůdky se probojovaly na krásné 13. místo. Více informací najdete na https://robosoutez.fel.cvut.cz/vysledky-robosouteze-3. Oběma týmům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž
Volné místo asistenta pedagoga!
Základní škola T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, přijme asistenta pedagoga pro 1. stupeň ZŠ s úvazkem 0,5.
Den s vojáky
V lednu proběhl projektový den s vojáky.
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?