Robosoutěž

FEL ČVÚT pořádá soutěž v programování robotů z Lega pro tříčlenné týmy. Letos měl robot za úkol přemisťovat kostky do úložišť na okraji hracího pole. Z našeho kroužku se přihlásily dva týmy: Fosilie (Jiří Křížek, Matěj Roubíček, Aleš Kašpárek) a Jahůdky (Dominik Arlt, Vít Komňacký, Gabriel Majerčík). Na páteční kolo soutěže přijelo 40 týmů. Naše týmy postoupily mezi 24 nejlepších týmů do 2. kola. Fosilie postoupily z 19. místa a Jahůdky z 21. místa. Tady opustilo štěstí Fosilie, jediný bod je vyřadil z dalšího postupu. Jahůdky se probojovaly na krásné 13. místo. Více informací najdete na https://robosoutez.fel.cvut.cz/vysledky-robosouteze-3. Oběma týmům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS