Robosoutěž

FEL ČVÚT pořádá soutěž v programování robotů z Lega pro tříčlenné týmy. Letos měl robot za úkol přemisťovat kostky do úložišť na okraji hracího pole. Z našeho kroužku se přihlásily dva týmy: Fosilie (Jiří Křížek, Matěj Roubíček, Aleš Kašpárek) a Jahůdky (Dominik Arlt, Vít Komňacký, Gabriel Majerčík). Na páteční kolo soutěže přijelo 40 týmů. Naše týmy postoupily mezi 24 nejlepších týmů do 2. kola. Fosilie postoupily z 19. místa a Jahůdky z 21. místa. Tady opustilo štěstí Fosilie, jediný bod je vyřadil z dalšího postupu. Jahůdky se probojovaly na krásné 13. místo. Více informací najdete na https://robosoutez.fel.cvut.cz/vysledky-robosouteze-3. Oběma týmům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž Robosoutěž
Změny v provozu škol a školských zařízení od 27. února
Vláda zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání vzákladní škole.
Informace o vydání mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví - roušky
Nová povinnost týkající se ochranných prostředků dýchacích cest.
Školy zůstávají ve stejném režimu jako doposud
V období od 15. února 2021 do 28. února 2021 zůstává provoz škol stejný jako dosud.
Oznámení o vyhlášení konkurzního řízení
na funkci ředitele/ředitelky Základní školy T. G. Masaryka v Hodkovicích nad Mohelkou.
Jak spolu s dítětem zvládnout volbu povolání
Webinář určený pro žáky a rodiče 7. - 9. tříd

Zahájení školního roku 2020/2021 Zahájení školního roku 2020/2021 Zahájení školního roku 2020/2021 Zahájení školního roku 2020/2021 Zahájení školního roku 2020/2021 Zahájení školního roku 2020/2021

V roce 2018 byla získána dotace Libereckého kraje na projekty "Pokračujeme" a "Mladý programátor". V roce 2020 byla získána dotace Libereckého kraje na projekt „ABECEDA ZÁBAVY“.