Den otevřených dveří

Dveře školy se otevřely široké veřejnosti. Navštívili nás převážně budoucí prvňáčci, aby si se svými rodiči prošli školu a mohli tak spatřit jednotlivé třídy, vybavení i pomůcky, které budou moc využívat, až se stanou žáky naší školy.

Návštěvníci mohli vidět interaktivní tabule, velké tablety – all in one, dotykový stolek, ukázku jednotlivých kroužků, školní družinu nebo jídelnu.

Návštěvníkům se ve škole líbilo, o čemž vypovídají zápisy z knihy návštěv.

Např. „Dobrá škola a super tělocvična, super lego a super všechno!“

„Představení školy se nám moc líbilo, malý je spokojený.“

„Škola nás moc zaujala, krásně vyzdobené třídy, spousta zajímavých pomůcek, sympatické učitelky a příjemné prostředí.“

„Škola se nám líbila, každý z učitelů milý úsměv na tváři, zkrátka prvňáčci se musí jenom těšit.“

Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.