Den otevřených dveří

Dveře školy se otevřely široké veřejnosti. Navštívili nás převážně budoucí prvňáčci, aby si se svými rodiči prošli školu a mohli tak spatřit jednotlivé třídy, vybavení i pomůcky, které budou moc využívat, až se stanou žáky naší školy.

Návštěvníci mohli vidět interaktivní tabule, velké tablety – all in one, dotykový stolek, ukázku jednotlivých kroužků, školní družinu nebo jídelnu.

Návštěvníkům se ve škole líbilo, o čemž vypovídají zápisy z knihy návštěv.

Např. „Dobrá škola a super tělocvična, super lego a super všechno!“

„Představení školy se nám moc líbilo, malý je spokojený.“

„Škola nás moc zaujala, krásně vyzdobené třídy, spousta zajímavých pomůcek, sympatické učitelky a příjemné prostředí.“

„Škola se nám líbila, každý z učitelů milý úsměv na tváři, zkrátka prvňáčci se musí jenom těšit.“

Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.