Den otevřených dveří

Dveře školy se otevřely široké veřejnosti. Navštívili nás převážně budoucí prvňáčci, aby si se svými rodiči prošli školu a mohli tak spatřit jednotlivé třídy, vybavení i pomůcky, které budou moc využívat, až se stanou žáky naší školy.

Návštěvníci mohli vidět interaktivní tabule, velké tablety – all in one, dotykový stolek, ukázku jednotlivých kroužků, školní družinu nebo jídelnu.

Návštěvníkům se ve škole líbilo, o čemž vypovídají zápisy z knihy návštěv.

Např. „Dobrá škola a super tělocvična, super lego a super všechno!“

„Představení školy se nám moc líbilo, malý je spokojený.“

„Škola nás moc zaujala, krásně vyzdobené třídy, spousta zajímavých pomůcek, sympatické učitelky a příjemné prostředí.“

„Škola se nám líbila, každý z učitelů milý úsměv na tváři, zkrátka prvňáčci se musí jenom těšit.“

Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří
Kroužky ve školním roce 2019/2020
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Zahájení školního roku
Školní rok 2029/2020 začíná v pondělí 2. 9. 2019
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019