Den otevřených dveří

Dveře školy se otevřely široké veřejnosti. Navštívili nás převážně budoucí prvňáčci, aby si se svými rodiči prošli školu a mohli tak spatřit jednotlivé třídy, vybavení i pomůcky, které budou moc využívat, až se stanou žáky naší školy.

Návštěvníci mohli vidět interaktivní tabule, velké tablety – all in one, dotykový stolek, ukázku jednotlivých kroužků, školní družinu nebo jídelnu.

Návštěvníkům se ve škole líbilo, o čemž vypovídají zápisy z knihy návštěv.

Např. „Dobrá škola a super tělocvična, super lego a super všechno!“

„Představení školy se nám moc líbilo, malý je spokojený.“

„Škola nás moc zaujala, krásně vyzdobené třídy, spousta zajímavých pomůcek, sympatické učitelky a příjemné prostředí.“

„Škola se nám líbila, každý z učitelů milý úsměv na tváři, zkrátka prvňáčci se musí jenom těšit.“

Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří Den otevřených dveří
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky
Základní škola TGM v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá ve středu 20. 3. 2019 od 14:00 hod. do 16:00 hodin den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky.
Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON