Předvánoční setkání Baltíků Strakonice

7. 12. a 8. 12. 2018 se ve Strakonicích konal již 13. ročník soutěže v programování, které se jako již tradičně zúčastnili i naši programátoři. Po cestě na jih naší republiky jsme si na chvíli odskočili do předvánoční Prahy a na Staroměstském náměstí obdivovali krásu vánočního stromu, který je tentokrát z Libereckého kraje.

Soutěž ve Strakonicích se skládala ze dvou částí. V pátek si soutěžící podle zadané osnovy naprogramovali pečení lineckého cukroví. V sobotu dostali zadání několika konkrétních úloh. Samotní soutěžící byli podle věku rozděleni do dvou kategorií.

V kategorii A (žáci 1. – 5. ročníku ZŠ) obsadil z celkového počtu 14 soutěžících Jakub Dvořák z 3. A výtečné 5. místo. V kategorii B (žáci 6. –  9. ročníku ZŠ) obsadili z celkového počtu 24 soutěžících Hana Heřmanová ze 7. A krásné 14. místo, Lukáš Hart rovněž ze 7. A 11. místo a Jiří Křížek z 9. A výtečné 7. místo.

Všem soutěžících blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Více fotografií je ve fotogalerii.

Předvánoční setkání Baltíků Strakonice Předvánoční setkání Baltíků Strakonice
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.