Předvánoční setkání Baltíků Strakonice

7. 12. a 8. 12. 2018 se ve Strakonicích konal již 13. ročník soutěže v programování, které se jako již tradičně zúčastnili i naši programátoři. Po cestě na jih naší republiky jsme si na chvíli odskočili do předvánoční Prahy a na Staroměstském náměstí obdivovali krásu vánočního stromu, který je tentokrát z Libereckého kraje.

Soutěž ve Strakonicích se skládala ze dvou částí. V pátek si soutěžící podle zadané osnovy naprogramovali pečení lineckého cukroví. V sobotu dostali zadání několika konkrétních úloh. Samotní soutěžící byli podle věku rozděleni do dvou kategorií.

V kategorii A (žáci 1. – 5. ročníku ZŠ) obsadil z celkového počtu 14 soutěžících Jakub Dvořák z 3. A výtečné 5. místo. V kategorii B (žáci 6. –  9. ročníku ZŠ) obsadili z celkového počtu 24 soutěžících Hana Heřmanová ze 7. A krásné 14. místo, Lukáš Hart rovněž ze 7. A 11. místo a Jiří Křížek z 9. A výtečné 7. místo.

Všem soutěžících blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Více fotografií je ve fotogalerii.

Předvánoční setkání Baltíků Strakonice Předvánoční setkání Baltíků Strakonice
Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.