Předvánoční setkání Baltíků Strakonice

7. 12. a 8. 12. 2018 se ve Strakonicích konal již 13. ročník soutěže v programování, které se jako již tradičně zúčastnili i naši programátoři. Po cestě na jih naší republiky jsme si na chvíli odskočili do předvánoční Prahy a na Staroměstském náměstí obdivovali krásu vánočního stromu, který je tentokrát z Libereckého kraje.

Soutěž ve Strakonicích se skládala ze dvou částí. V pátek si soutěžící podle zadané osnovy naprogramovali pečení lineckého cukroví. V sobotu dostali zadání několika konkrétních úloh. Samotní soutěžící byli podle věku rozděleni do dvou kategorií.

V kategorii A (žáci 1. – 5. ročníku ZŠ) obsadil z celkového počtu 14 soutěžících Jakub Dvořák z 3. A výtečné 5. místo. V kategorii B (žáci 6. –  9. ročníku ZŠ) obsadili z celkového počtu 24 soutěžících Hana Heřmanová ze 7. A krásné 14. místo, Lukáš Hart rovněž ze 7. A 11. místo a Jiří Křížek z 9. A výtečné 7. místo.

Všem soutěžících blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Více fotografií je ve fotogalerii.

Předvánoční setkání Baltíků Strakonice Předvánoční setkání Baltíků Strakonice
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.