Předvánoční setkání Baltíků Strakonice

7. 12. a 8. 12. 2018 se ve Strakonicích konal již 13. ročník soutěže v programování, které se jako již tradičně zúčastnili i naši programátoři. Po cestě na jih naší republiky jsme si na chvíli odskočili do předvánoční Prahy a na Staroměstském náměstí obdivovali krásu vánočního stromu, který je tentokrát z Libereckého kraje.

Soutěž ve Strakonicích se skládala ze dvou částí. V pátek si soutěžící podle zadané osnovy naprogramovali pečení lineckého cukroví. V sobotu dostali zadání několika konkrétních úloh. Samotní soutěžící byli podle věku rozděleni do dvou kategorií.

V kategorii A (žáci 1. – 5. ročníku ZŠ) obsadil z celkového počtu 14 soutěžících Jakub Dvořák z 3. A výtečné 5. místo. V kategorii B (žáci 6. –  9. ročníku ZŠ) obsadili z celkového počtu 24 soutěžících Hana Heřmanová ze 7. A krásné 14. místo, Lukáš Hart rovněž ze 7. A 11. místo a Jiří Křížek z 9. A výtečné 7. místo.

Všem soutěžících blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Více fotografií je ve fotogalerii.

Předvánoční setkání Baltíků Strakonice Předvánoční setkání Baltíků Strakonice
Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019