Vánoční vystoupení

Rok se sešel s rokem a my bychom Vás rádi pozvali na vánoční besídku s názvem:

„Dřív než řekneš vánočka“

Můžete se těšit na videa ze života školy, které zpestří vystoupení našich žáků.

Vánoční besídka se uskuteční v městském kině v Hodkovicích nad Mohelkou dne 19. 12. 2018 a jako loni i letos budou dvě představení a to v 16:30 a v 18:00.

Vstupenky si můžete zakoupit u třídních učitelů, množství vstupenek je omezeno kapacitou sálu.

Cena vstupenky je 20,- Kč.

Všichni se těšíme na společné strávení vánočního adventu.

Vánoční vystoupení
Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.