Vážený návštěvníku omlouváme se, ale Vámi požadované články nelze zobrazit.

Možné důvody:

Děkujeme za pochopení.

Warning: mysql_free_result() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/www/19373/zshodkovice_cz/www/data/clanky.php on line 148
Provoz ranní družiny
Provoz ranní družiny zahájen od 13. 9. 2021.
Informace k provozu od 13. 9. 2021
Od 13. 9. 2021 nebude ve školách platit povinnost zajištění screeningového testování žáků.
Informace k provozu škol od 1. září 2021
Na základě pokynů z MŠMT a s ohledem na probíhající pandemii COVID-19, vydala škola následující instrukce:
Zahájení školního roku 2021/2022
Slavnostní zahájení školního roku proběhne ve středu 1. září 2021
Prodej obědů na září
pro strávníky platící v hotovosti.

Výtvarná výchova v 5. A Výtvarná výchova v 5. A Výtvarná výchova v 5. A Výtvarná výchova v 5. A Výtvarná výchova v 5. A Výtvarná výchova v 5. A

V roce 2018 byla získána dotace Libereckého kraje na projekty "Pokračujeme" a "Mladý programátor". V roce 2020 byla získána dotace Libereckého kraje na projekt „ABECEDA ZÁBAVY“.