First Lego League 2018

Náš tým Medvíďata ve složení: Matěj Roubíček, Gabriel Majerčík (oba 5.B). Vendula Pelantová, Dominik Arlt, Vít Komňacký (všichni 8.A) a Jiří Křížek (9.A) nechyběl v sobotním regionálním kole FLL v Praze. Téma letošního FLL je Vesmír - "Na oběžné dráze". Po celodenním snažení se náš tým v celkovém hodnocení čtyř disciplín (týmová spolupráce, design robota, robot game a výzkumný úkol) umístil uprostřed startovního pole na 7. místě. V hodnocení jednotlivých disciplín dokonce vyhrál výzkumný úkol.

Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy.

Více fotografií ze soutěže naleznete ve fotogalerii.

Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019