First Lego League 2018

Náš tým Medvíďata ve složení: Matěj Roubíček, Gabriel Majerčík (oba 5.B). Vendula Pelantová, Dominik Arlt, Vít Komňacký (všichni 8.A) a Jiří Křížek (9.A) nechyběl v sobotním regionálním kole FLL v Praze. Téma letošního FLL je Vesmír - "Na oběžné dráze". Po celodenním snažení se náš tým v celkovém hodnocení čtyř disciplín (týmová spolupráce, design robota, robot game a výzkumný úkol) umístil uprostřed startovního pole na 7. místě. V hodnocení jednotlivých disciplín dokonce vyhrál výzkumný úkol.

Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy.

Více fotografií ze soutěže naleznete ve fotogalerii.

Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.